Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek w Rzeszowie
w Olimpiadach i Konkursach
w roku szkolnym 2019/2020
(ostatnia aktualizacja: 29 czerwca 2020 r.)
Artystyczne
IX Konkurs Pianistyczny im. Györg’a Ferenczy'ego w Budapeszcie
- Eryk Koszela - nagroda za najlepsze wykonanie utworu Chopina
XIX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego
- Eryk Koszela - laureat nagrody fortepian solo kategoria C
XXIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. H. Czerny-Stefańskiej
- Eryk Koszela - laureat II miejsca w grupie II
Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół im. Jana Pawła II
- Weronika Knap - wyróżnienie w kategorii prac plastycznych klas I-III
- Anna Rudawska - wyróżnienie w kategorii prac plastycznych klas I-III
- Anita Rzucidło - II nagroda w kategorii prac plastycznych klas VII-VIII
Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci (org. WDK)
- Magdalena Gąsior - I miejsce w kategorii inscenizacja
Konkurs plastyczny "Moja ulubiona kolęda" (org. Fundacja Orszaku Trzech Króli)
- Emilia Kułakowska - I miejsce w kategorii dzieci klas VII-VIII
- Oskar Irzyk - II miejsce w kategorii dzieci klas IV-VI
- Paulina Pawlak - wyróżnienie w kategorii dzieci klas VII- VIII
- Aleksandra Kosińska - wyróżnienie w kategorii dzieci klas IV- VI
Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Szkół im. Jana Pawła II
- Weronika Knap - wyróżniona w kategorii prac plastycznych klas I-III
- Anna Rudawska - wyróżniona w kategorii prac plastycznych klas I-III
- Anita Rzucidło - II nagroda w kategorii prac plastycznych klas VII-VIII
Biologia
Kuratoryjny Konkurs z Biologii
- Anita Rzucidło - laureatka
Chemia
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik
- Anita Rzucidło - bardzo dobry wynik
Kuratoryjny Konkurs z Chemii
- Anita Rzucidło - laureatka
- Jakub Mita - laureat
- Eliza Nowak - laureat
- Dawid Litwiniec - laureat
- Wojciech Reich - finalista
Podkarpacki Sarzyński Konkurs Chemiczny
- Anita Rzucidło - zakwalifikowana do II etapu
- Eliza Nowak - zakwalifikowana do II etapu
- Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do II etapu
Fizyka
Kuratoryjny Konkurs z Fizyki
- Anita Rzucidło - laureatka
Geografia
Kuratoryjny Konkurs z Geografii
- Filip Manijak - laureat
- Anna Siuta - finalistka
Historia
Kuratoryjny Konkurs z Historii
- Kacper Król- laureat
- Paweł Ozga - finalista
Informatyka
Konkurs Kuratoryjny z Informatyki
- Filip Manijak - laureat
- Dawid Litwiniec - udział w finale
Język angielski
Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego
- Sonia Prokop - laureatka
- Alicja Wróbel - laureatka
- Gabriela Janowska - laureatka
- Oliwia Mucha - finalistka
Język hiszpański
Kuratoryjny Konkurs z języka hiszpańskiego
- Alicja Wróbel - laureatka
- Anita Rzucidło - finalistka
Język niemiecki
Kuratoryjny Konkurs z języka niemieckiego
- Gabriela Kryczka - laureatka
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen"
- Gabriela Kryczka - finalistka
- Michał Kuśnierz - udział w II etapie
Język polski
Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego
- Alicja Wróbel - laureatka
IX Podkarpacki Konkurs Twórczości Literackiej "Gdy słowa dojrzewają"
org. Zespół Szkół w Jeżowem
- Michał Kuśnierz - wyróżnienie w kategorii poezja
- Anna Siuta - wyróżnienie w kategorii proza, nagroda specjalna organizatora Ryszarda Mścisza
Konkurs Literacki "Ojciec Wenanty - czy znasz?"
org. Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej
- Wiktoria Drzał - laureatka II miejsca
Matematyka
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
- Kacper Król - bardzo dobry wynik
- Mateusz Kurdziel - bardzo dobry wynik
- Filip Manijak - bardzo dobry wyniik
- Dawid Litwiniec - bardzo dobry wynik
- Tomasz Szumilas - bardzo dobry wynik
- Igor Stec - bardzo dobry wynik
- Zuzanna Bukowy - bardzo dobry wynik
- Karolina Marmola - bardzo dobry wynik
- Kacper Zając - wyróżniony
- Szymon Korczak - wyróżniony
- Klara Nowak - wyróżniona
- Jowita Zawadzka - wyróżniona
- Marlena Chorzępa - wyróżniona
- Oskar Irzyk - wyróżniony
- Lena Ożóg - wyróżniona
- Maksymilian Potępa - wyróżniony
- Filip Chciuk - wyróżniony
- Franciszek Pękala - wyróżniony
- Kasper Krawiec - wyróżniony
- Weronika Bober - wyróżniona
- Anna Sadza - wyróżniona
Międzynarodowe Zawody Matematyczno-Fizyczne Náboj Junior
- Dawid Litwiniec, Filip Manijak, Anita Rzucidło, Weronika Szumilas - I miejsce w rejonie tarnowskim
- Zuzanna Bukowy, Wojciech Reich, Mateusz Kurdziel, Kacper Król - II miejsce w rejonie tarnowskim
Międzynarodowe Zawody Matematyczne "Iranian Geometry Olimpiad"
- Filip Manijak - brązowy medal - poziom podstawowy
XXXI Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Matematyka bez granic"
- klasa 5b - I miejsce w regionie podkarpackim
Konkurs o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej
- Dawid Litwiniec - laureat
- Filip Manijak - laureat
- Mateusz Kurdziel - laureat
- Szkoła zdobyła I miejsce w klasyfikacji
Olimpiada Matematyczna Juniorów
- Dawid Litwiniec - finalista z wyróżnieniem III stopnia
- Filip Manijak - finalista
- Zuzanna Bukowy - udział w II etapie,
- Mateusz Kurdziel - udział w II etapie,
- Wojciech Reich - udział w II etapie,
- Igor Stec - udział w II etapie,
- Weronika Szumilas – udział w II etapie
Konkurs Alfik Matematyczny
- Dawid Litwiniec - laureat
- Filip Chciuk - laureat
- Kacper Król - bardzo dobry wynik
- Filip Manijak - bardzo dobry wynik
- Igor Stec - bardzo dobry wynik
- Zuzanna Bukowy - bardzo dobry wynik
- Karolina Marmola - bardzo dobry wynik
- Kacper Zając - bardzo dobry wynik
- Szymon Korczak - bardzo dobry wynik
- Oskar Irzyk - bardzo dobry wynik
- Lena Ożóg - bardzo dobry wynik
Kuratoryjny Konkurs z Matematyki
- Dawid Litwiniec - laureat
- Filip Manijak - laureat
- Igor Stec - laureat
- Mateusz Kurdziel - laureat
- Zuzanna Bukowy - finalistka
Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
- Dawid Litwiniec - zakwalifikowany do finału
- Filip Manijak - zakwalifikowany do finału
Religia
Konkurs Biblijny dla dzieci Szkół Podstawowych Diecezji Rzeszowskiej
- Kacper Król - zakwalifikowany do II etapu
- Marlena Chorzępa - zakwalifikowana do II etapu
- Franciszek Pękala - zakwalifikowany do II etapu
- Oskar Irzyk - zakwalifikowany do II etapu
- Katarzyna Sabat - zakwalifikowana do II etapu
- Maksymilian Potępa - zakwalifikowany do II etapu
- Aleksander Walker - zakwalifikowany do II etapu
- Kacper Zięba - zakwalifikowany do II etapu
- Alicja Sieradzka - zakwalifikowana do II etapu
- Hanna Dołęga - zakwalifikowana do II etapu
- Paulina Pawlak - zakwalifikowana do II etapu
Sport
Mistrzostwa Rzeszowa w koszykówce
- III miejsce zajęła drużyna w składzie: Maria Pelczar, Weronika Szumilas, Faustyna Wojciechowska, Kinga Łasica, Wiktoria Dudzińska, Juliet Mączka, Natalia Szczepańska, Faustyna Selwa, Magdalena Konefał (opiekun p. Marcin Roman)
Mistrzostwa Rzeszowa w tenisie stołowym
- IV miejsce - chłopcy