Szkolna Rada Rodziców
2023/2024
Prezes: Pan Bartłomiej Bartosiewicz
Wiceprezes LO: Pan Grzegorz Koryl
Wiceprezes SP: Pani Małgorzata Trybus
Sekretarz: Pani Agnieszka Bąk
Skarbnik: Pan Agnieszka Różańska
Członek Prezydium LO: Pani Kornelia Szpetnar
Członek Prezydium SP: Pani Agnieszka Jarmuziewicz
Sekcja imprezowo-gospodarcza: Pani Agnieszka Mac
Sekcja dydaktyczno-wychowawcza: Pani Bożena Adamczyk-Malicka
Sekcja inwestycyjna: Pan Aleksander Szumilas
Honorowy Prezes Rady Rodziców - Pan Jerzy Jezuit
Klasowe Rady Rodziców
2023/2024
Szkoła Podstawowa
1a
-
Przewodnicząca: Pani Anna Tomków
-
Skarbnik: Pani Agnieszka Różańska
-
Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Monika Pigan
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Dominik Kołodziejczyk
2a
-
Przewodnicząca: Pani Jadwiga Wilk-Szafran
-
Skarbnik: Pan Marcin Tomoń
-
Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Oksana Beniw
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Anna Nowak
3a
-
Przewodnicząca: Pani Agnieszka Różańska
-
Prz. sekcji dyd. - wych.: Pani Agnieszka Jarmuziewicz
-
Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Anna Rakszawska
4a
-
Przewodnicząca: Pani Marzena Korczak
-
Skarbnik: Pani Kamila Kmiecińska
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Alina Cybulska - Wal
-
Prz. sekcji imp.-gosp.: P. Wołowiec
4b
-
Przewodniczący: Pan Marcin Baszak
-
Skarbnik: Pani Zuzanna Nogaj
-
Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Agata Piela
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Jolanta Nazarko
5a
-
Przewodniczący: PanTomasz Szafran
-
Skarbnik: Pani Anna Bogacz
-
Prz. sekcji imp.- gosp.: Pan Marek Żuczek
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Marcin Kaczmarzyk
6a
-
Przewodnicząca: Pani Anna Pietrzyk
- Zastępca: Piotr Klimczak
-
Skarbnik: Pani Małgorzata Stec
- Prz. sekcji dyd.-wych.: Pani Joanna Bieńko
7a
-
Przewodnicząca: Pani Małgorzata Trybus
- Zastępca: Pani Iwona Dołęga
-
Skarbnik: Pan Krzysztof Piela
-
Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Bożena Adamczyk - Malicka
7b
-
Przewodniczący: Pan Grzegorz Rajtar
-
Skarbnik: Pani Mirela Gradkowska
-
Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Renata Wójcik
- Prz. sekcji dyd.-wych.: Pani Jolanta Piwowar
8a
-
Przewodniczący: Pan Robert Bęben
-
Skarbnik: Pan Grzegorz Bober
- Prz. sekcji dyd. - wych.: Pani Agata Bąk
-
Prz. sekcji imp.- gosp.: Pani Małgorzata Wcisło
Liceum
IA
-
Przewodnicząca: Pani Paulina Kin
-
Skarbnik: Pan Maciej Dżugan
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Elżbieta Skoczylas
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Rafał Górka
IB
-
Przewodniczący: Państwo Elżbieta i Artur Przyboś
-
Skarbnik: Pani Agnieszka Skrent
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Bernadeta Puziewicz
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Adrian Adamski
IC
-
Przewodniczący: Pan Sławomir Kuźniar
-
Skarbnik: Pani Katarzyna Purc-Kurowicka
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Urszula Płoszaj-Pańczak
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: PaniKatarzyna Stawarz
ID
-
Przewodniczący: Pan Piotr Klimczak
-
Skarbnik: Pani Regina Wilk
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Joanna Nowak i Pani Anna Dołęga
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Małgorzata Sokół
IE
-
Przewodniczący: Pan Jacek Sterczewski
-
Skarbnik: Pani Anna Mucha
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Marek Michalik
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Magdalena Czwałga
IF
-
Przewodnicząca: Pani Jolanta Sowińska
-
Skarbnik: Pani Agata Manijak
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Ewa Urbańczyk-Kwolek
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Joanna Kmieć
IIA
-
Przewodnicząca: Pani Joanna Grzesik
-
Skarbnik: Pani Aneta Kawa-Bełch
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Edyta Niedziałek
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Katarzyna Kasper
IIB
-
Przewodnicząca: Pani Edyta Kraska
- Skarbnik: Pan Dariusz Sibiga
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Aneta Ciećkiewicz
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Magdalena Czech-Osowicz
IIC
-
Przewodniczący: Pan Damina Mazur
-
Skarbnik: Pani Katarzyna Szopiak
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Edyta Lubiak-Wilk
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Joanna Sowa
IID
-
Przewodnicząca: Pani Barbara Jankowska
-
Zastępca: Pani Magdalena Pszona
-
Skarbnik: Pan Jacek Witek
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Bernadeta Dębska
IIE
-
Przewodniczący: Pani Jadwiga Bąk
-
Skarbnik: Pani Marta Strzępek
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Iwona Majkut
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Wiesława Stefanik
IIIA
-
Przewodniczący: Pan Rymanowski
-
Skarbnik: Pani Agnieszka Kawalec
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pan Furtak
IIIB
-
Przewodniczący: Pan Tomasz Więcek
-
Skarbnik: Pani Kornelia Szpetnar
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Agnieszka Bąk
-
Prz. sekcji rem. - inw.: Pani Sylwia Sagan-Magoń
IIIC
-
Przewodnicząca: Pani Anna Guzik
-
Skarbnik: Pan Jacek Rusin
-
Prz. sekcji imp. - gosp.: Pani Beata Ligęza
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Barbara Pieniążek
IIID
-
Przewodniczący: Pan Bartłomiej Bartosiewicz
-
Zastępca: Pan Krzysztof Smela
-
Skarbnik: Pani Agnieszka Mac
-
Prz. sekcji imp. - gosp.: Pani Anita Moczulska
IVA
-
Przewodniczący: Pan Piotr Nazarko
-
Skarbnik: Pan Krzysztof Piędel
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Marta Słomiana
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Magdalena Kobylarz
IVB
-
Przewodnicząca: Pani Teresa Bartków
-
Skarbnik: Pani Magdalena Reich
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Anna Sowa
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Dorota Chmura
IVC
-
Przewodnicząca: Pani Magdalena Cwenar
-
Skarbnik: Pani Elżbieta Syper
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Aneta Depa
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Agnieszka Jakubowska
IVD
-
Przewodniczący: Pan Aleksandrer Szumilas
-
Skarbnik: Pani Justyna Dryja
-
Prz. sekcji imp. – gosp.: Pan Grzegorz Koryl
-
Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Marzena Kryczka
IVE
-
Przewodnicząca: Pani Anna Richter-Sadza
- Skarbnik: Pani Jolanta Bukowy
- Prz. sekcji imp. – gosp.: Pani Bożena Malicka
- Prz. sekcji dyd.- wych.: Pani Aneta Rzucidło